موفقیت ها و تاریخچه شرکت ما را ببینید.

فرش عزیزی با قدرت هر چه بیشتر در زمینه تولید نخ و نقشه،
خدمات ارزنده و چشم‌گیری را ارائه داده است.
پیشرفت ها را در ادامه خواهید دید.
پس همراه ما بمانید تا بهترین ها را داشته باشید.

تجارب ما در هنر فرش

در این زمانه و در هر دوره دیگری هنر حرف اول را می زند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، تنها کسانی حرفی برای گفتن دارند که هنر برا با تکنولوژی تلفیق کرده و محصولی با کیفیت ارائه دهند. از آن رو برآن شدیم تا با زیر پا گذاشتن کلیشه های همیشگی و گذشتن از مرزهای موجود، بهترین ها را نه تنها برای شما عزیزان بلکه به عنوان محصولی منحصر به فرد برای جهانیان ارائه نماییم.

جدا از مطالب ذکر شده در فوق، شرکت تولیدی فرش عزیزی از مرغوب ترین منابع اولیه استفاده می کند. این شرکت با بهره گیری از مقاوم ترین نخ ها بهترین ها را در دست ارائه خواهد داشت. کرک، نخ ابریشم، پشمی، پنیه و … که تنها موارد کوچکی از این صنعت بزرگ به شمار میروند، استفاده می کند.در صدد هستیم که لطافت و زیبایی جهان را در قالبی کوچک گنجانده و به شما تقدیم کنیم؛ نه تنها برای شما بلکه راحتی را برای فرزندانتان به ارمغان آوریم.

شرکت تولیدی فرش عزیزی دارای 15 سال سابقه درخشان و پرترقی است. در این سالها تجارب بسیاری را کسب کردیم تا در راه گسترش و پیشرفت این زمینه خدمات زیادی را در اختیار شما خوبان قرار دهیم .از این موارد می توان به کارآموزان و دانش وران بسیاری که تحویل جامعه فرش داده ایم اشاره کرد؛ تا قدمی به ظاهر ناچیز اما وظیفه ای بسیار عظیم را در این زمینه برداشته باشیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1850 هنرجویان
275 نخ و نقشه موجود
565 مشتریان ما
15 سابقه فعالیت

ما نقشه شما را به فرش تبدیل خواهیم کرد.

ما سعی بر آن داریم تا با تلفیق هنر و تکنولوژی، رضایت مندی شما عزیزان را به دست آورده و با به کارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا، بهترین ها را ایجاد کرده تا فرشی زیبا تنها رویایی در ذهن ما نباشد و به چشم آن را ببینیم و با دستان خود لطافت را تجربه کنیم.آرزوی ما خوشحالی شما و رویای شما فرشی فوق العاده است؛ پس به ما اطمینان کنید تا هریک به آرزوی خود برسیم.