سوالات متداول

پاسخ های خود را اینجا بیابید

مجموعه تولیدی فرش عزیزی، با ارائه طرح های بسیار متنوع فرش، قالی و مواد اولیه جهت بافت همان طرح، در این زمینه شما دوستداران این صنعت را بسیار کمک خواهد کرد.

بعد از خرید اینترنتی از طریق وبسایت و پرداخت قیمت محصول، سفارش مورد نظر شما با هماهنگی به به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

در پاسخ به این سوال شما باید گفت درگاهی که این مجموعه از آن استفاده می کند از بهترین و معتبرترین درگاه های موجود در سطح ایران است (زرین پال) و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

با مراجعه به سایت اصلی ← بخش تماس با ما (در بالای صفحه) میتوانید تمام نقطه نظرات و موارد موجود را به اطلاع ما برسانید تا تیم قدرت مند ما هر چه زودتر، ابهامات موجود را رفع نمایند.

خیر؛ همه ی بسته های طرح و نقشه دارای تمامی لوازم و مواد اولیه مورد نیاز است و امکان تغییر در نوع نخ و … وجود ندارد.

خیر؛ تمامی محصولات ما به تنها صورت آنلاین به فروش میرسند و امکان خرید حضوری و در محل وجود ندارد.

جنس مواد اولیه با توجه به طرح و نیاز  شما عزیران بسیار متفاوت است که شامل کرک، پنبه، نخ، ابریشم و … میباشند.این مواد دارای استحکام بسیار و کشسانی فراوان بوده که سبب میشود تا سالیان دراز زیر پای شما عزیران بدون هیچ گونه آسیبی دوام بیاورند

تمامی محصولات این کشور تولید ملی و داخلی بوده و در سردرود تبریز تولید می شوند. خرید از این مجموعه به نشانه حمایت شما از تولید ملی و افزایش سطح کیفی هم وطنان ما خواهد بود.

در صورتی که سوالات بیشتری دارید و یا قصد بیان کرن نظرات خود را دارید به بخش تماس با ما مراجعه کنید و یا روی لینک زیر کلیک کنید تا با ما در ارتباط باشید.